Arabuluculuk Şartı Nedir

Arabuluculuk Şartları Nelerdir?

"<yoastmark

Arabuluculuk koşulları nedir? Özet açıklama yapalım.. Arabuluculuk demek var olan veya oluşan bir uyuşmazlık beraberinde gerek mahkeme tarafından veya kişilerin kendi isteğince arabulucu firmaya başvuru yapmasıdır. Özellikle ileriye yönelik mahkeme ve benzeri sorunlarla uğraşmaması adına çözüm yolu olarak bilinmektedir. Genel itibariyle her insan arabuluculuk mesleği için uygun olmayabilir. Kurumsal bir şekilde verilen arabuluculuk hizmetiyle ilgili aranılan şartlar şu şekilde açıklayabiliriz.

  • Arabuluculuk mesleğinde en az 5 yıllık kıdeme sahip olmak
  • Adalet Bakanlığında arabuluculuk Daire Başkanlığı kapsamında tutulmakta olan sicile kayıtlı olmak

Maddeler hallinde yukarıda sıralanan temel şartlar herkesin arabuluculuk olamayacağını söyleyebiliriz. Firmamız tarafından verilen arabuluculuk hizmeti gereken şartların tamamını sağlıyor olup danışanların garantili çözüm almasını sağladığını söyleyebiliriz. Bu yüzden kendi lokasyonumuzda ve Türkiye genelinde hizmet veren firma olduğumuzu belirtmeliyiz.

Arabuluculuk Şartlari Nedir – Arabulucu Arabuluculuk – İstanbul Arabuluculuk Danışmanlık Hizmetleri Firması Firmaları

Arabuluculukta Gereken Şartları Sağlayan Firma hangi?

Arabuluculukta gereken şartları sağlayan firma olarak profesyonelce çözüm odaklı çalışmalar yapmaktayız. Her iki tarafına yani her ikisinin de sonuçtan memnun kalmasını sağlayarak çalışırız. Güvenilir, işinin ehli, mesleğinde kıdemli ve profesyonel olarak gereken çözümü en sağlıklı şekilde bulmak son derece önemlidir.

Arabuluculuk Denge Hukuk veya İstanbul Hukuk iletişim Bilgileri

Kıdem Tazminatına dair her türlü profesyonel destek danışmanlık için aşağıdaki iletişim bilgilerimizi kullanarak irtibatı sağlayabilirsiniz. Telefon veya mail bilgilerimiz. Bizimle iletişim sayfasından iletişime geçin veya direk arayın.

Mail. denge@dengehb.com  WhatsApp. WhatsApp Hızlı iletişim Telefon. 0212 415 50 53

Açık Adres. Abdurrahman Nafiz Gürman Mah. General Ali Rıza Gürcan Cad. No:31 Metropol Center İş Merkezi Kat:1 D : 5 Merter / İSTANBUL

İletişim Sayfası.

By |2022-10-24T08:45:36+00:00Temmuz 15th, 2022|Arabuluculuk, Arabuluculuk Firmaları, Arabuluculuk Firması|1 Comment

One Comment

  1. […] sordukları soruların başında bu soru gelmektedir. Arabululucu olmanın bazı şartları […]

Yorum Yap