Arabuluculuk Şartları Nelerdir

Arabuluculuk Şartları Nelerdir

Arabuluculuk şartları nelerdir?” başlığında hukuk dalında önem arz eden bir meslekten bahsedeceğiz. Arabulucu demek var olan veya oluşan bir uyuşmazlık beraberinde mahkeme tarafından ya da kişilerin kendi isteğince arabulucu firmaya başvurarak ileriye dönük mahkeme ve benzeri sorunlarla uğraşmaması adına çözüm yolu olarak bilinmektedir. Fakat her insan arabuluculuk mesleği için uygun olmayabilir.

Profesyonel bir şekilde verilen arabuluculuk hizmetiyle ilgili aranılan şartlar şu şekilde sıralanır.Arabuluculuk Şartları - Arabuluculuk - İstanbul Arabuluculuk Şartları - dengearb com
• Hukuk fakültesini bitirmiş olmak veya mezun olmak
• Arabuluculuk mesleğinde en az 5 yıllık kıdeme sahip olmak
• Adalet Bakanlığında arabuluculuk Daire Başkanlığı kapsamında tutulmakta olan sicile kayıtlı olmak
Yukarıda sıralanan temel şartlar herkesin arabuluculuk olamayacağını gösteriyor. Firmamızca verilen arabuluculuk hizmeti gereken şartların tamamını sağlıyor olup danışanların garantili çözüm almasını sağlamaktadır. Bu yüzden kendi lokasyonumuzda ve Türkiye genelinde hizmet veren firma olduğumuzu belirtmeliyiz.

Arabuluculukta Gereken Şartları Sağlayan Firma Denge Hukuk

Arabuluculuk Şartları Nelerdir? sorusunun detayları konusunda Arabuluculukta gereken şartları sağlayan firma olarak çözüm odaklı çalışmalar yapmaktayız. Tarafların her ikisinin de sonuçtan memnun kalmasını sağlıyoruz. Güvenilir, işinin ehli, mesleğinde kıdemli ve profesyonel olarak gereken çözümü en sağlıklı şekilde bulabiliyoruz.
Danışanlarımızın davalarına yönelik uygun fiyat ortalaması sunarken doğru çözüm sayesinde yıllarca mahkemelerde uğraşmasını da engellemiş oluyoruz. Arabuluculuk konusuyla ilgili pratik adımlar atan firma olarak İstanbul Denge ARB adını öne çıkarmaktan çekinmiyoruz. Çünkü işimizin değerini ve kalitesini biliyoruz.

Arabuluculuk şartlarına yönelik kurumumuzu ziyaret edebilir veya sorularınızın yanıtını detaylı olarak öğrenmek istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İstanbul Güngören Arabuluculuk Firması Firmaları Telefonları Numarası

Denge Hukuk Güngören Arabuluculuk telefon, adres ve diğer iletişim bilgileri aşağıda verilmiştir.

Adres: Abdurrahman Nafiz Gürman Mh. General Ali Rıza Gürcan Cd. No:31 Metropol Center İş MErkezi K.1 No:5 Merter / İSTANBUL

Çalışma Saatlerimiz: Pazartesi – Cuma: 08:00- 18:00

Telefonlarımız: Tel: 0212 415 50 53 | GSM: 0533 455 53 06

Email: info@dengearb.com | akif@dengearb.com

 

 

Yorum Yap