Arabuluculuk Sınav Sonuçları

Arabuluculuk Sınav Sonuçları

Arabuluculuk sınav sonuçları db.adalet.gov.tr internet adresi üzerinden açıklanmaktadır. Yapılan sınav beraberinde hukuk dalında öğrenim görmüş ve alanında en az 5 yıllık kıdeme sahip kişiler arabuluculuk mesleğini yapabilmektedir. Firmamızın hukuk personelleri bu konuda gereken kıdeme, bilgiye ve hızlı çözüm üretme tekniğine sahip kişilerden oluşmaktadır. Bilginin yanı sıra özveri gerektiren bir iş olduğu için kolay bir meslek olmadığını da belirtmeliyiz.

Arabuluculuk - Arabuluculuk Hizmetleri - İstanbul Arabuluculuk Danışmanlık Hizmetleri

Arabuluculuk Sınav Sonuçları

Her insanın arabuluculuk yapamayacağı veya olamayacağını da unutmamalısınız. Çünkü arabuluculuk yapmanın şartı sadece sınava girmek değildir. Hukuk fakültesinden mezun olmak da gerekir. Ayrıca meslekte 5 yıllık bir çalışma süresinin geçirilmiş olması gerekir. Bu şartları düşündüğünüzde de firmamız, çalışanlarıyla birlikte ismini öne çıkaran ve işinde uzman bir ekip olarak tanındığını unutmamalısınız. Gerekli sınavları geçmenizin akabinde seçkin hukuk büroları arasında yer alan İstanbul Denge hukuk bürosu bünyesinde görev almanız mümkün olur.

Arabuluculuk Hizmeti İçin Denge Hukuk

Arabuluculuk Sınav Sonuçları açıklandıktan sonra bize başvuruda bulunun, alanında deneyim kazanmış ve arabuluculuk sistemi içine giren her davada çalışmış kişileriz. Bu yüzden yaşadığınız sorunla ilgili yabancılık çekmeden ve en uygun çözünü en uygun fiyata hızlıca yapan firma olarak tercih edilen başlıca adres olduğumuzu belirtmeliyiz. İnsanlar zorlu hayat şartları beraberinde birçok sorunla karşılaşabiliyor.
Aldığı bir ürün bozuk çıkabiliyor veya ödeme yaptığı yerden ürün gelmemesi gibi sorunlar yaşanabiliyor. Sosyal medya odaklı satışlarda çok fazla yaşanan bu durumlar bazen dava olarak karşımıza da çıkabiliyor. Bu yüzden arabuluculuk hizmeti öne çıkarak çözüm üretiyor ve davayı yargı merceğinden çıkarmış oluyoruz.Arabuluculuk sınav sonuçları - İstanbul arabuluculuk - istanbul -denge arb com

Daha detaylı bilgi elde etmek istiyorsanız büromuza uğrayabilir ya da iletişim adreslerimizden bize ulaşabilirsiniz.

 

İstanbul Arabuluculuk Firması Firmaları Telefonları Numarası

Denge Hukuk DENGE ARB – Arabuluculuk telefon, adres ve diğer iletişim bilgileri aşağıda verilmiştir.

Adres: Abdurrahman Nafiz Gürman Mh. General Ali Rıza Gürcan Cd. No:31 Metropol Center İş MErkezi K.1 No:5 Merter / İSTANBUL

Çalışma Saatlerimiz: Pazartesi – Cuma: 08:00- 18:00

Telefonlarımız: Tel: 0212 415 50 53 | GSM: 0533 455 53 06

Email: info@dengearb.com | akif@dengearb.com

Yorum Yap