Bakırköy Arabuluculuk Bürosu Firması

Denge Arabuluculuk Firması

Bakırköy Arabuluculuk Bürosu Firması tüm anlaşmazlıklar için size destek olur. Hayatımızın her alanında anlaşmazlıklar yaşıyoruz. Bu anlaşmazlıklar için dava açmak ve hukuki taleplerini iletmek herkesin hakkıdır. Fakat aynı konular için açılan binlerce dava mahkemelerde beklemektedir. Davalar günümüzde çok uzun sürmekte ve sonuçları maalesef çok geç alınabilmektedir. Bu nedenle arabuluculuk yöntemi ile sorunu çözmek hızlı bir çözüm arayanların ilk tercihidir.

Bakırköy Arabuluculuk Büroları - Dava Dosya Takibi Denge ARB - Denge arb com (2)

Denge Arabuluculuk Büroları

Bakırköy Arabuluculuk Bürosu Firması anlaşmazlık olan konuyu en ince ayrıntısına kadar inceler. Tüm bilgiler taraflardan alınarak hukuki şartları rehberliğinde araştırılır. Arabuluculuk Bürosu Firması taraflar arasında ayrıma gitmez. Taraflar objektif olarak dinlenir. Tüm şartlar alt alta konarak taraflara anlatılır. Sonrasında olması gerektiği gibi bir anlaşma hazırlanarak taraflara sunulur. Tarafların onayı sonrasında taraflardan anlaşma altına imza alınır. Bakırköy Arabuluculuk Bürosu Firması da anlaşmayı imzalayarak belgeyi resmiyete taşır. Anlaşmalar yapıldıktan sonra taraflar mahkeme yoluna gidemezler.

Bakırköy Arabuluculuk Büroları - Denge ARB - Denge arb com (1)

Arabuluculuk Süreci

Bakırköy Arabuluculuk Bürosu Firması Denge ARB

Arabulucu sürecini doğru ve işinin ehli bir firmanın yönetmesi yararınıza olacaktır. Çünkü arabuluculuk işlemlerinde bazı kritik noktalar bulunmaktadır. Bunlardan en önemlilerinden bir tanesi gizlilik esasıdır. Arabuluculuk Bürosu Firması Denge ARB taraflardan alınan bilgileri gizli tutar. Arabulucu firmalar mahkemelerde bu neden tanık olarak dinlenemezler. Arabuluculuk Bürosu Firması Denge ARB bu konuda uzman bir ekibe sahiptir. Adalet bakanlığının arabulucu listelerinde yer alan isimlerden oluşan uzman bir kadro ile kısa zamanda anlaşmazlıklar çözülür.

Bakırköy Arabuluculuk Büroları - Tüketici uyuşmazlığı Denge ARB - Denge arb com

Tüketici Uyuşmazlığı

Arabuluculuk yapacak uzman kişilerin taraflar ile kurdukları etkili iletişim ve verdikleri güven anlaşmanın sağlıklı ve hızlı biçimde ortaya çıkmasını sağlar. Denge ARB firmasında görevli arabulucular güncel eğitimler ile etkili iletişim konusunda uzman vasıflara sahiptir. Taraflara anlaşmamanın hukuki boyutlarının doğru ve objektif olarak anlatılması ve güven verilmesi arabuluculuğun olmazsa olmazları arasında yer alır.

Bakırköy Arabuluculuk Büroları - tüketici üretici uuşmazlığı Denge ARB - Denge arb com

İşçi Hakları

Eğer arabulucu işinde iyi değilse ve anlaşmazlık konusu tam olarak incelenmezse taraflar mağduriyetler yaşayabilir. Anlaşma sonrasında mahkeme yolunun tamamen kapandığı unutulmamalıdır. Bakırköy Arabuluculuk Bürosu Firması Denge ARB bir numaralı arabuluculuk firmaları arasında yer alır.

Tanıtım makalemize göz atabilirsiniz: https://www.arabuluculuk.gen.tr/2022/07/arabuluculuk-firmasi.html

Denge arabuluculuk hakkında detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz ya da ofisimizi ziyaret edebilirsiniz?

Adres;

Abdurrahman Nafiz Gürman Mh.
General Ali Rıza Gürcan Cd. No:31
Metropol Center İş MErkezi K.1 No:5 Merter / İSTANBUL

Mail: info@dengearb.com
akif@dengearb.com

Tel: 0212 415 50 53
GSM: 0533 455 53 06

One Comment

  1. Mehmet Temmuz 4, 2022 at 8:26 am

    Bakırköy arabuluculuk konusunda kesinlikle tavsiye ederim

Yorum Yap