Bakırköy Arabuluculuk Firması

Bakırköy Arabuluculuk Firması Denge ARB

Bakırköy arabuluculuk firması adli süreçte en doğru yolu size gösterir. Bu gibi durumlarda güvenerek bilgi alabilirsiniz. Aynı zamanda hak ve adalet kavramları çerçevesinde sizlerin hakkını savunur. Alanında en iyi arabulucu firma olduğunu söylemek yerinde olacaktır. Çünkü son derece geniş bir sektördür. Genel olarak bakıldığı zaman önemli olan bu konuda bilgi ve deneyimdir.

Bakırköy Arabuluculuk Firması Denge ARB - Arabuluculuk Fiyatları - Arabuluculuk Kriterleri - Dengearb com

Bakırköy Arabuluculuk Firması Denge ARB – Arabuluculuk Fiyatları – Arabuluculuk Kriterleri – Deng ARB

Hukuk eğitimini tamamlamış ve bu konuda yeterli belgelere sahip kişiler tarafından oluşan bir firmadır. Ancak bu gibi durumlarda önemli olan deneyimdir. Arabuluculuk faaliyetlerinde yeterli deneyimde yer almış zengin bir kadroya sahiptir. Denge Arabuluculuk sayesinde adli süreçleri en kısa sürede lehinize olacak şekilde sonuçlandırmanız mümkündür.

Arabulucu Olması Zorunlu Mudur?

Arabulucu olması zorunlu mudur? sorusu düşündüren sorulardan biridir. Arabulucu kamu davalarında, iş ve işçi davalarının çoğunda zorunlu hale gelmiştir. Ancak aile içi şiddet gibi dava konularında yer alamaz. Türk Ceza Kanunu, mevzuatlar ve yönetmelikler doğrultusunda savunmalar yapılır. Bilgi haricinde hiçbir unsur temel alınmaz.

Şirketin kalitesi ve başarısı tam olarak buradan gelir. Kendine güveni yüksek, akıcı konuşan ve tüm kurallara uyan arabulucular her zaman pozitif yönde etki eder. Sizler yönlendirme konusunda açık ara farkla en iyisidir. Ancak önemli konu gönüllülük ilkesine bağlı olmaktır. Taraflardan biri veya her ikisinin de bu konuda kendi rızası ile hareket etmesi gerekir.

Arabulucu Olması Zorunlu Mudur - Nasıl Arabulucu Olunur - Arabuluculuk Yaşı - Dengearb com

Arabulucu Olması Zorunlu Mudur – Nasıl Arabulucu Olunur – Arabuluculuk Yaşı – Denge ARB

Arabuluculuk Konusunda Doğru Firma

Arabuluculuk konusunda doru firma ile çalışmak hem dava sürecinin uzamasını engeller hem de çıkarınız doğrultusunda  sonuçlanmasını sağlar. Özellikle her iki tarafın da arabulucuya başvurması halinde iki tarafın istekleri doğrultusunda bir orta yol bulunur. Esas noktalardan biri de arabulucu tarafların her ikisinin de özgür iradesini serbest bırakır.

Mühim olan konu her zaman sizin ne istediğinizdir. Yönetmelik ne normlara uygun şekilde hareket eder. Bu sayede mahkeme karşısında sizi kesinlikle olumsuz bir konuma sokmaz. Aksine hakkınızı bilgi ve belgeler ile aradığı için bir adım öne geçmiş olursunuz. Senelerce uzayan davalara ile uğraşmak yerine arabulucu ile irtibata geçmek çok daha akıllıca olacaktır.

Arabuluculuk Konusunda Doğru Firma – Arabulucu Şartları – Kimler Arabulucu Olabilir – Denge ARB

Bakırköy Arabuluculuk Denge ARB İletişim

Denge Hukuk Arabuluculuk telefon, adres ve diğer iletişim bilgileri aşağıda verilmiştir.

Adres: Abdurrahman Nafiz Gürman Mh. General Ali Rıza Gürcan Cd. No:31 Metropol Center İş MErkezi K.1 No:5 Merter / İSTANBUL

Çalışma Saatlerimiz: Pazartesi – Cuma: 08:00- 18:00

Telefonlarımız: Tel: 0212 415 50 53 | GSM: 0533 455 53 06

Email: info@dengearb.com | akif@dengearb.com

Bakırköy Arabuluculuk