Bayrampaşa Arabuluculuk Bürosu

Bayrampaşa Arabuluculuk Bürosu Denge ARB

Bayrampaşa arabuluculuk bürosu adli durumlarda her zaman yanınızda. Dava süreci her zaman zorlu bir süreç olmuştur. Genel kurallar hakkında herkesin bir fikri olsa da bilgi sahibi kişilerle çalışmak son derece önemli bir konu. Başvurabileceğiniz ve yardım alacağınız en güvenilir kaynaklar arasındadır.

Bayrampaşa Arabuluculuk Bürosu Denge ARB - İşçi ve İşveren Arabuluculuk Müessesi - Dengearb com

Bayrampaşa Arabuluculuk Bürosu Denge ARB – İşçi ve İşveren Arabuluculuk Müessesi

Deneyimli avukat kadrosu sayesinde mahkeme en kısa sürede lehinize sonuçlanır. Hem maddi hem mental açıdan zarar görmeyi engelleyebilirsiniz. Bu süreç her zaman kulağa korkutucu gelir. Ancak deneyimli ve bilgi sahibi kişilerle çalıştığınız sürece korkmanıza gerek yoktur. İstanbul ve çevresinde her dava ile itinayla ilgilenen uzman kadrodan oluşur. İşinizi şansa bırakmadan deneyimli kişilerle çalışmak çok daha akıllıca olacaktır.

Arabulucu Ne İş Yapar?

Arabulucu ne iş yapar? tarzında sorular bu alanda bilgi eksikliğinden ortaya çıkar. Öncelikle arabulucu hukuk alanında eğitim yapmış ve 5 yıllık mesleki deneyime sahip kişidir. Dava sürecinde uyması gereken etik kurallar mevcuttur. Bunlardan en önemlisi gizlilik kuralıdır.

Arabulucu Ne İş Yapar - İşçi ve Yönetici Arabuluculuk - Dengearb com

Arabulucu Ne İş Yapar – İşçi ve Yönetici Arabuluculuk – Dengearb com

Telefon
Tel: 0212 415 50 53
GSM: 0533 455 53 06

Davaya ilişkin hiçbir bilgi 3.şahıslarla paylaşılmaz. Aksi takdirde davanın seyri değişebilir.

 

Bazı durumlarda bilirkişi zorunlu değildir. Ancak davalı ve davacının daha kısa sürede sonuç alabilmesi için mahkemede önemli bir role sahiptir. Sizden talep edilen ücret piyasa değerinin altında yer alır. Mahkemenin uzaması halinde harcayacağınız para bundan kat be kat daha fazla olacaktır. Ayrıca davadan en az zararı bu şekilde alabilirsiniz.

Aile Mahkemelerinde Arabulucu

Aile mahkemelerinde arabulucu birçok alanda rol olur. Çekişmeli boşanmalarda taraflar süreci en az hasar ile atlatır. Ancak soyadı değişmesi, evli çiftlerden birinin ölmesi durumunda mal paylaşımı veya maddi, manevi tazminat gibi durumlarda arabulucunun olması şarttır. Anayasa ve tüzük konusunda en yetkin kişiler arasında yer alır.

Aile Mahkemelerinde Arabulucu - İşçi ve İşveren Arabuluculuk Hakkında - Dengearb com

Aile Mahkemelerinde Arabulucu – İşçi ve İşveren Arabuluculuk Hakkında

Denge Arabuluculuk bu konuda rakiplerine açık ara fark atan kuruluşlardan biridir. Bilgi ve deneyimi harmanlayarak oluşmuş bir yapıya sahiptir. Dolayısıyla kanun önünde haklarınızı en doğru şekilde savunur. Siz de bu süreçten en karlı şekilde çıkmış olursunuz. Mahkemelerde güvenle danışabileceğiniz Türkiye’nin en önemli kuruluşlarından biridir. İletişime geçerek anında bilgi alabilirsiniz.

Arabuluculuk İletişim

Arabuluculuk danışmanlık hizmeti almak istiyorsanız veya teknik desteğe ihtiyacınız varsa Denge Arabuluculuk hukuk bürosu ile iletişime geçebilirsiniz.

Ades
Abdurrahman Nafiz Gürman Mh.
General Ali Rıza Gürcan Cd. No:31
Metropol Center İş Merkezi K.1 No:5 Merter / İSTANBUL

Bayrampaşa Arabuluculuk

By |2023-03-24T11:54:11+00:00Mart 24th, 2023|Arabulucu Ne İş Yapar?, Bayrampaşa Arabuluculuk Bürosu|0 Yorum