Fatih Arabuluculuk Danışmanlık

Fatih Arabuluculuk Danışmanlık Bürosu

Fatih arabuluculuk danışmanlık ile ilgili hukuki destek almak istiyorsanız Denge arabuluculuk bürosu ile iletişime geçebilirsiniz. Teknik destek verecek olan hukuk firması, uyuşmazlık konusu çözüme bağlanan kadar sizinle iletişimde kalır. İstanbul`un bütün ilçelerinde arabuluculuk danışmanlık hizmetlerini veren Denge Arabuluculuk hukuk bürosu ile iletişime geçebilirsiniz.

Denge ARB Fatih Arabuluculuk Bürosu - Dengearb com

Denge ARB Fatih Arabuluculuk Bürosu

Arabuluculuk Uyuşmazlık

İşçi işveren veya kamu özel kesim arasında yaşanacak herhangi bir hukuki uyuşmazlık konusunda çözüm üreten Denge Arabuluculuk uzman avukat ekibi, uzun yıllardır bu alanda hizmet vermektedir. Uyuşmazlık konusunda iki tarafla da detaylı bir görüşme gerçekleştikten sonra, süreci mahkemeye taşımadan çözüm konusunda gerekli destek sağlar. Gerek mahkeme masrafları gerekse de arabuluculuk hizmetleriyle ilgili diğer giderler için de gerekli kolaylığı sağlayan firma, aldığı dosyaların büyük bir bölümünü mahkemeye gerek kalmadan çözüme kavuşturur.

Arabuluculuk Uyuşmazlık - Dengearb com

Arabuluculuk Uyuşmazlık

Arabuluculuk Komisyonu

Arabuluculuk komisyonu, 6325 sayılı kanunun 18 maddesinde şu şekilde tarif edilmiştir: “Arabuluculuk müzakerelerinde idareyi, üst yönetici tarafından belirlenen iki üye ile hukuk birimi amiri veya onun belirleyeceği bir avukat ya da hukuk müşavirinden oluşan komisyon temsil eder.” Arabuluculuk çalışma esasları detaylı olarak anayasal güvence ile teminat altına alınmıştır.

Arabuluculuk Komisyonu - Dengearb com

Arabuluculuk Komisyonu

Fatih Arabuluculuk Eğitimi

Arabuluculuk eğitimi almak isteyen kişiler, birçok üniversiteden ders alabilir. Anlaşmalı üniversitelerde belirlenen program dahilinde eğitimin tamamlayan kişilere sertifika verilmektedir. Arabuluculuk eğitimine katılmak için hukuk fakültesi mezunu olmak ve en az 5 yıl bu alanda kıdem sahibi olmak gerekiyor. Denge Arabuluculuk firması, arabuluculuk eğitimi almak isteyenlere yönelik rehberlik danışmanlık hizmeti de vermektedir.

Arabuluculuk Eğitimi - Dengearb com

Arabuluculuk Eğitimi

Arabuluculuk Ücretleri Ne Kadar?

2022 yılı resmi gazete yayınlanarak yürürlüğe giren arabuluculuk hizmetleri 2022 yılı arabuluculuk asgari ücret tarifesi şu şekildedir: Arabuluculuk sürecinin sonunda seri uyuşmazlıklarda anlaşma sağlanması halinde, arabuluculuğun konusu para olan veya para ile değerlendirilebilen hukuki uyuşmazlık olsa bile arabulucu, her bir uyuşmazlık bakımından, Ticari Uyuşmazlıklarda 2.000,00 TL, diğer uyuşmazlıklarda ise 1.400,00 TL ücret isteyebilir. Taraflardan birinin aynı olduğu ve bir ay içinde başvurulan en az on beş uyuşmazlık seri uyuşmazlık olarak kabul edilir.

Arabuluculuk Ücretleri Ne Kadar - Dengearb com

Arabuluculuk Ücretleri Ne Kadar

Arabuluculuk Uyuşmazlık

Denge Arabuluculuk, Fatih arabuluculuk danışmanlık hizmetleri kapsamında uyuşmazlık konusu sorun çözüme bağlar. Arabuluculuk uyuşmazlık ile ilgili danışmanlık almak istiyorsanız Denge arabuluculuk hukuk bürosu ile iletişime geçebilirsiniz.

Fatih Arabuluculuk Danışmanlık İletişim

Fatih Arabuluculuk ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız büromuzu ziyaret edebilir, uzmanlarımızdan teknik konuda yardım alabilirsiniz. Ya da uzak mesafedeyseniz iletişim numaralarımızdan bize ulaşarak danışmanlık alabilirsiniz.
Adres
Abdurrahman Nafiz Gürman Mh.
General Ali Rıza Gürcan Cd. No:31
Metropol Center İş Merkezi K.1 No:5 Merter / İSTANBUL
Çalışma Saatleri
Pazartesi – Cuma: 08:00- 18:00
Telefon
Tel: 0212 415 50 53
GSM: 0533 455 53 06
Email
Mail: info@dengearb.com
akif@dengearb.com

One Comment

  1. Gizem Aralık 29, 2022 at 11:52 am

    arabulucukta ihtiyaç duyduğum bütün soruların cevabını verdiğiniz için teşekkür ederim.

Yorum Yap