İşçi ve İşveren Arabuluculuk Hakkında

İşçi ve İşveren Arabuluculuk

İşçi ve işveren arabuluculuk hakkında açılan birçok dosya mevcuttur. Maaş, kıdem tazminatı gibi hususlar sıklıkla yaşanır. Uzlaşmaya gitmeyen taraflar mahkemeye başvurur. Bu gibi durumlarda arabulucu en mantıklı çözümdür. Onun sayesinde dava çok daha akıcı hale gelir. Ve aynı zamanda sürecin kısalmasını sağlar.

İşçi ve İşveren Arabuluculuk - Danışmanlık - Hizmetleri - Dengearb com

İşçi ve İşveren Arabuluculuk – Danışmanlık – Hizmetleri – Denge ARB

Özellikle arabulucu sayesinde sorunlar fazla uzamadan çözüme kavuşur. Her iki tarafın da istekleri en sağlıklı şekilde değerlendirilir. Kimse zarar görmeyecek biçimde uzlaşma yoluna girilir. Aksi takdirde hem mahkeme masrafları hem de uzayan süre yüzünden taraflar mağdur olabilir. 7036 sayılı kanuna göre iş mahkemelerinde arabulucu olması şarttır. Bu hükmü yerine getirmek adına en doğru kararı vermeniz gerekir.

İşçi ve İşveren Arabuluculuk Faydaları

İşçi ve işveren arabuluculuk faydaları arasında en önemlisi mahkeme sürecinin kısalmış olmasıdır. Bu süreçte tarafların yıpranmasının önüne geçilir. Ve en kısa sürede orta yol bularak sonuca ulaşılır. Dava açmak için arabuluculuk şartı arandığı için bu şart yerine gelmezse dava açılmaz. Bu nedenle kişi hakkını arayamaz.

Telefon
Tel: 0212 415 50 53
GSM: 0533 455 53 06

Buradaki asıl amaç iş mahkemeye taşınmadan ve dosya açılmadan hemen çözüme kavuşmasıdır. Bu nedenle iki tarafın da gönüllülük ilkesine bağlı kalması gerekir. Hukuk eğitimini almış, bu alanda sertifikaya sahip olan danışmanlar sayesinde kısa bir sürede çözüme kavuşabilirsiniz. Bu süreçte hem siz hem de karşı taraf kesinlikle zarara uğramaz.

İşçi ve İşveren Arabuluculuk Faydaları – Şartı – Zorunluluğu – Denge ARB

Arabuluculuk Hizmeti Nasıl Alınır?

Arabuluculuk hizmeti nasıl alınır? şeklinde sorular zaman zaman soruluyor. Öncelikle alanında en iyi olan Denge Arabuluculuk firmasından yardım alabilirsiniz. İstanbul ve çevresinde en iyi olan firma olduğunu söylemek mümkündür. Öncelikle isteğe bağlı olarak arabulucuyu kendiniz seçme hakkına sahipsiniz. Firma içinde çalışan herkes alanında son derece yetkin kişilerdir. Bu yüzden yapılan çalışmalar her zaman olumlu sonuç vermiştir. Mahkemelerin ve davaların yorucu sürecinde boğulmaktansa arabulucu ile irtibata geçmek çok daha mantıklı olacaktır. Kanunların hepsine vakıf olduğu için hakkınızı en iyi şekilde savunacaktır. Sizler de yüz yüze ya da telefon ile görüşme sağlayarak bilgi alabilirsiniz. Ve tüm konuları olumlu sonuca  bağlayabilirsiniz.

Arabuluculuk Hizmeti Nasıl Alınır - İletişim - İstanbul - Dengearb com

Arabuluculuk Hizmeti Nasıl Alınır – İletişim – İstanbul – Denge ARB

İşçi ve İşveren Arabuluculuk Hakkında İletişim

İşçi ve işveren arabuluculuk hakkında daha fazla bilgi almak istiyorsanız iletişim numaralarından Denge arabuluculuk ile iletişime geçebilirsiniz.

Adres
Abdurrahman Nafiz Gürman Mh.
General Ali Rıza Gürcan Cd. No:31
Metropol Center İş Merkezi K.1 No:5 Merter / İSTANBUL

İşçi ve İşveren Arabuluculuk