İstanbul Arabuluculuk Danışmanlık

İstanbul Arabuluculuk Danışmanlık Hizmetleri

İstanbul arabuluculuk hukuk danışmanlığı hizmetleri.

Bu konumuzda arabuluculuk konusuna değindik. Arabuluculuğa dair aklınızdaki olası sorularınızı bize yazabilirsiniz. İletişim kanallarımız kullanarak, Denge Hukuk Bürosu ile irtibatı sağlayabilirsiniz. Arabuluculuk Danışmanlığına yönelik her türlü profesyonel desteklerimizin olduğunu belirterek, 7/24 daima iletişime geçebilirsiniz.

İstanbul Arabuluculuk Danışmanlık Hukuk Avukatlık Hizmetleri - Dengearb com

İstanbul Arabuluculuk Danışmanlık

İstanbul Arabuluculuk Danışmanlık. Yaşadığınız problemlerinizi çözmeye yönelik sorunları dert etmeyin. Denge Hukuk Avukatlık Danışmanlık Firması olarak sizlerin yanınızda olduğumuzu bilmenizi isteriz.

İstanbul’da Arabuluculuk Danışmanlık Hizmetlerini Veren Avukatlar Hukuk Firmaları Hangileridir?

İstanbul ilinde birçok hukuk avukatlık büroları vardır. Hukuk danışmanlık hizmeti veren kurumlardan biri de Denge Hukuk Bürosu firmasıdır. Yılların tecrübeleri hizmet veren hukuk büromuz sizlere Arabuluculuk Danışmanlık Hizmetleri bu alanında en şekilde hizmet vermeyi garanti eder.

Arabuluculuk Hizmeti Danışmanlığı Nedir?

İstanbul Arabuluculuk Danışmanlık. Konumuza giriş yapmadan önce Arabuluculuk terimine özet açıklama yapalım. Arabulucunun öncelik amacı, tarafların iletişimini kolaylaştırarak onları masada tutan arabuluculuk yöntemleri uygulamaktır. Daha açık bir ifadeyle tarafların kendi çözümlerini kendilerinin bulmalarına yardımcı olur. Bu işlemi yaparken arabulucu konuyu çözümleyen bir karar vermez yani taraflara çözüm seçeneği sunmaz. Denge Arb Hukuk Bürosu olarak sizlere en iyi çözümler üreteceğimiz konusunda Garanti verdiğimizi belirtmek isteriz.

İstanbul Hukuk Arabuluculuk Danışmanlık Hukuk Avukatlık Hizmetleri - Dengearb com

İstanbul Hukuk Arabuluculuk

Arabulucu ücretini kim (Hangi Taraf) öder?

Kanunun öngördüğü maddeye göre; işçi ve işveren uyuşmazlıklarındaki dava şartı olan arabuluculuk görüşmelerinin ilk iki saat ücretini (sonuçta anlaşma olmaması halinde) devletin karşılaması gerekir. Bilinmesi gereken önemli bir noktaya değinelim. Eğer görüşme süresi iki saati aşarsa, aşan kısmı (taraflar arasındaki anlaşma olmasa dahi) taraflar ödüyor. Arabuluculuk Hizmeti veren Denge Arabuluculuk Hukuk Bürosu, bu gibi durumlarda sizlere her türlü detay bilgiyi açıklayarak bilgilendirme yapacaktır.

Arabuluculuk kaç günde sonuçlanır?

Arabuluculuk normalde  en az 3 gün ve en fazla ise 30 gün içinde sonuçlanması gerekir. Denge Hukuk Bürosu uzman arabuluculuk avukatları sayesinde probleminizi mümkün olduğunca en kısa sürede çözüme kavuşturmayı hedefler.

İşe İade Talebini Arabulucu Ne Kadar Sürede Sonuçlandırır

İşe iade talebi uyuşmazlık halinde başvuru arabuluculuğa yapılmalıdır. Arabulucu bu süreci 3 hafta ve  maksimum 4 hafta içinde sonlandıracak şekilde tutanağı sunması gerekmektedir. Arabuluculuk Hizmeti veren kurumumuz sizler için en iyi çözümler üreteceğinden şüphe etmeyecek şekilde, süreç boyunca bilgilendirmeler yapacaktır.

Kimler Arabuluculuk Danışmanlık Hizmetlerini Verebilir?

Arabulucu Kimdir, Kimlerdir veya Kimler Arabulucu Olabilir?

Hukuk fakültesi mezunu olan Arabuluculuk Hizmeti verebilir.

Mesleğinde en az 5 yıllık kıdemi bulunanlar Arabuluculuk Danışmanlık yapabilir.

Adalet Bakanlığı Arabuluculuk Daire Başkanlığı tarafından tutulan ve sicil kaydı olmak şartıyla, bu kategoride yer alanlar hakeza Arabuluculuk Danışmanlık Hizmetleri verebilirler.

Denge Hukuk Bürosu veya Arabuluculu firmasına gelerek, yaşadığınız problemlerinizi bize bırakmanız yeterlidir.

Denge Hukuk BürosuDenge Arabuluculuk Danışmanlık

Her türlü hukuki problemleriniz için iletişime geçebilirsiniz.

iletişim:

2 Comments

  1. Denge Arabuluculuk Ocak 5, 2022 at 9:49 am

    Arabuluculuk Danışmanlığına yönelik her türlü profesyonel desteklerimizin olduğunu belirterek, 7/24 daima iletişime geçebilirsiniz.

  2. Arabuluculuk Hizmetleri Ocak 5, 2022 at 10:08 am

    Arabuluculuk ile ilgili açmış olduğunuz bu güzel konu sayesindeki açıklamalı cümleleriniz ile bilgiler edindim.
    Arabuluculuk işlemleri ile ilgili problem yaşayanlara profesyonel destek vereceğiniz den kuşkum yok.

Yorum Yap