Merter Arabuluculuk Bürosu Firması

Merter Denge Arabuluculuk

Merter Denge Arabuluculuk Bürosu Firması hakkında bilgi arıyorsanız öncelikle arabuluculuk kavramlarını bilmeniz gerekir. Ayrıca hukuki anlamı konusunda da bilgi sahibi olmanız yararınıza olacaktır. Merter Arabuluculuk Bürosu Firması tarafların anlaşamaması durumunda hayata geçen usul hukuk türüdür. Buradaki amaç taraflar arasında anlaşma yoluna gitmektir. İşin hızlı bir şekilde çözüme kavuşmasıdır.

Kısaca arabuluculuk süreci nasıl işler anlatmaya çalışalım. Merter Arabuluculuk Bürosu Firması taraflar ile öncelikle ayrı ayrı görüşür ve süreci inceler.

Merter Arabuluculuk Bürosu Firması

Bürosu Firması

Eğer gerek duyulursa taraflar bir araya getirilerek anlaşma yoluna gidilmesi sağlanır. Merter Arabuluculuk taraflar arasında yanlı bir tutum sergilemez. Hukuksal olarak kişilerin hakları anlatılır ve uygun biçimde taraflar mağdur edilmeden bir anlaşma ortaya çıkartılır. Bu anlaşma taraflar tarafından uygun görülürse hazırlanan protokole imzalar atılır. Merter Arabuluculuk Bürosu Firması da imzalayarak anlaşmayı resmi bir hale getirir. Anlaşma yapıldıktan sonra taraflar kesinlikle dava açamaz.

Merter Arabuluculuk Büroları - ceza avukatı Denge ARB - Denge arb com

İstanbul Hukuk – Ceza Avukatı

Merter Arabuluculuk Bürosu Firması Denge ARB

Adalet bakanlığının arabulucu listesinde yer alan Denge ARB arabulucuları süreci en şekilde ve kimseyi mağdur etmeyecek şekilde inceler. Arabuluculuk kavramı kronik haline gelen sorunların çözümünde çok etkilidir. Uzun süren dava süreçlerine gerek olmadan hızlı biçimde anlaşmazlık olan konu hızlı biçimde çözülmektedir. Bu nedenle Arabuluculuk yapacak kişilerin işinde uzman ve konuya hâkim kişilerden seçilmesi gerekir. Sorunlar çözmek ve anlaşma ortamı sağlamak için sadece hukuki bilgi yetersiz olabilir. Analitik düşünme, etkili iletişim, hızlı ve doğru karar verme gibi vasıflar sürecin doğru yürümesini sağlar. Denge ARB Arabuluculuk firmasında görevli olan arabulucu kişiler bu vasıfların hepsine sahiptir. Güncel eğitimler ile desteklenen bu vasıflar ile taraflar arasında hakkaniyet kavramına riayet edilerek anlaşmalar yapılır.

Merter Arabuluculuk Büroları - İcra Denge ARB - Denge arb com

Arabuluculuk Büroları – İcra Denge ARB

Arabuluculuk Bürosu Firması Denge ARB tüm süreç boyunca gizlilik esasına riayet eder. Arabuluculuk işleminde kişilerin verdiği bilgilerin gizli tutulması sürecin doğru biçimde yürütülmesi için büyü önem taşır. Denge ARB sürecin en ince ayrıntısına kadar incelemektedir. Anlaşma sonrasında kişilerin mağdur edilmemesi için detaylı ve sorulara muhatap olmayacak şekilde araştırma yaparak bilgilendirme yapmak süreç için çok önemli ve gereklidir.

Merter Arabuluculuk Büroları - Miras Denge ARB - Denge arb com

Merter Arabuluculuk  – Miras Denge ARB

Adres: Abdurrahman Nafiz Gürman Mh. General Ali Rıza Gürcan Cd. No:31 Metropol Center İş Merkezi K.1 No:5 Merter / İSTANBUL
Çalışma Saatlerimiz: Pazartesi – Cuma: 08:00- 18:00
Telefonlarımız: Tel: 0212 415 50 53 | GSM: 0533 455 53 06
Email: info@dengearb.com | akif@dengearb.com

2 Comments

  1. Çiğdem Haziran 23, 2022 at 11:58 am

    Denge ARB sürecin en ince ayrıntısına kadar incelemektedir. Anlaşma sonrasında kişilerin mağdur edilmemesi için detaylı ve sorulara muhatap olmayacak şekilde araştırma yaparak bilgilendirme yapmak süreç için çok önemli ve gereklidir.

    • Ahmet Haziran 23, 2022 at 11:58 am

      Adalet bakanlığının arabulucu listesinde yer alan Denge ARB arabulucuları süreci en şekilde ve kimseyi mağdur etmeyecek şekilde inceler. Arabuluculuk kavramı kronik haline gelen sorunların çözümünde çok etkilidir.

Yorum Yap