Merter Arabuluculuk

Merter Arabuluculuk

Merter Arabuluculuk Danışmanlık Hizmetleri

İstanbul’da arabuluculuk alanında danışmanlık hizmetleri veren Denge ARB Firması her zaman yanınızda. Kurumumuzu ziyaret ederek Arabuluculuk hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgiler alabilirsiniz.

Sitemizde daha önce açılmış olan Arabuluculuk konularına aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

https://dengearb.com/category/arabuluculuk/

Merter Arabuluculuk Avukatlık Hizmetleri - İstanbul Arabuluculuk Danışmanlık Hizmetleri - Denge Arb Com

Merter Arabuluculuk Hizmetleri

Arabuluculuk Hizmeti Danışmanlığı Nedir?

Daha önceki konularımızda “Arabuluculuk Hizmeti Danışmanlığı” hakkında bilgi vermiştik. Yinede özet olarak bir kaç cümle ile açıklayacak olursak; aşağıdaki tanımlama yeterli olacağını düşünüyoruz.

İstanbul Arabulucu Danışmanlık. Konumuza giriş yapmadan önce Arabuluculuk terimine özet açıklama yapalım. Arabulucunun öncelik amacı, tarafların iletişimini kolaylaştırarak onları masada tutan arabuluculuk yöntemleri uygulamaktır.

Daha açık bir ifadeyle tarafların kendi çözümlerini kendilerinin bulmalarına yardımcı olur. Bu işlemi yaparken arabulucu konuyu çözümleyen bir karar vermez yani taraflara çözüm seçeneği sunmaz. Denge Arb Hukuk Bürosu olarak sizlere en iyi çözümler üreteceğimiz konusunda Garanti verdiğimizi belirtmek isteriz.

Kurumumuza gelerek Arabuluculuk Danışmanlık Hizmetleri için kurumsal danışmanlık hizmetleri alabilirsiniz.

Denge Arabuluculuk Firması olarak  uzman Arabulucu avukatlarımız sizleri en iyi şekilde temsil edeceğinden emin olabilirsiniz.  Türkiye’nin en iyi Arabuluculuk Hukuk Danışmanlık Firmasıyız.

İstanbul Merter Arabuluculuk Telefonları Numarası

Denge Arabuluculuk iletişim bilgileri aşağıda verilmiştir.

Adres: Abdurrahman Nafiz Gürman Mh. General Ali Rıza Gürcan Cd. No:31 Metropol Center İş MErkezi K.1 No:5 Merter / İSTANBUL

Çalışma Saatlerimiz: Pazartesi – Cuma: 08:00- 18:00

Telefonlarımız: Tel: 0212 415 50 53 | GSM: 0533 455 53 06

Email: info@dengearb.com | akif@dengearb.com

 

 

 

Yorum Yap