UYAP Arabuluculuk Başvurusu Nasıl Yapılır?

UYAP arabuluculuk başvurusu nasıl yapılır sorgulamasına yönelik öncelikle UYAP sistemine giriş yapmanız gerekir. Yönetim bilişim sistemi olan UYAP sisteminde mahkeme öncesi, mahkeme süreci ve sonunda arabuluculuk sisteminden faydalanabilmeniz için başvuru alanı vardır. Dava şartlarını içeren bir durumdaysanız karşı tarafla anlaşma adına UYAP sisteminde dosya açılarak başvurunuzu tamamlamanız mümkündür. Denge hukuk firması olarak bu açıdan da işlemlerinizi kolaylaştıran bir firma olduğumuzu belirtmeliyiz. Arabuluculuk sistemi açısından merak ettiğiniz sorulara cevap bulabilir veya danışanımız olarak yaşadığınız bir sorundan en az zarar ile kurtulabilirsiniz.

Başarının adresi: İstanbul Denge Arabuluculuk Bürosu

Arabuluculuk sistemine yönelik firmamız profesyonel davranarak davanızla ilgili durumu baştan sona inceleyecektir. Tüm davalarda gereken öncelik sağlanmaktadır. Arabuluculuk firmaları içinde firmamızın öne çıkmasının temel nedeni yaptığımız işin taraflar arasında büyük bir öneme sahip olduğunu bilmektir. Bu bilinçle davranarak özenli çözümler üretmekteyiz. Mahkeme öncesi, mahkeme süreci ve mahkeme sonrasında da firmamızın arabuluculuk sisteminden yardım almanız mümkündür. Çözüm üretilebilecek davalarda arabuluculuk sistemi yeterlidir. Boşanmalarda arabuluculuk sistemi devreye alınmamaktadır.

UYAP Arabuluculuk Yöntemleri - Arabuluculuk - dengearb comGenellikle dolandırılma, haksız kazanç, sözleşme feshi, iptal davası gibi konular için arabuluculuk sistemine ihtiyaç duyulmaktadır. Üst kısımda boşanma davasına bakmaz demiştik fakat arabuluculuk sistemine göre boşanma beraberinde mal paylaşımı yapılmış ve uyuşmazlık oluşmuşsa o davaya da bakılmaktadır. Kısaca UYAP Arabuluculuk Başvurusu Nasıl Yapılır? sorusunun cevabıdır aslında İstanbul Denge hukuk bürosunun tüm davaları hukuk çerçevesinde incelemesi ve yönetmesidir.

 

UYAP Arabuluculuk Başvurusu Nasıl Yapılır? ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız bizimle iletişime geçiniz.

Yorum Yap