UYAP Arabuluculuk

UYAP Arabuluculuk

UYAP arabuluculuk yönetim bilişim sisteminde var olan ve uyuşmazlık davalarının tümünde tarafların haklarını savunur. Ayrıca hızlı çözümlerin üreteceği yerdir. Türkiye Cumhuriyeti Adalet Bakanlığındaki merkez birimlerinin yapılan işlemlere yönelik süreci hızlandırması temel amaçtır. Bu sürecin en güvenli bir şekilde yönetilmesini sağladığı sistem UYAP olarak ifade edilir.

UYAP arabuluculuk portalına giriş yapılmasıyla kişi kendi talebiyle arabulucu talep edebilmektedir. Portala giriş yapıp gereken kişisel bilgiler ve yaşanan uyuşmazlıkla ilgili durum yazılarak istenilen arabulucu kişiyle veya firmayla iletişime geçmeniz de mümkündür. Genel olarak arabulucu kullanarak yaşanan uyuşmazlığa hızlı çözüm üretmek mümkündür. Ortalama fiyat garantisi sunan firmamız oluşan uyuşmazlığı yani davanızı çözümleyerek uzun süre konuyla ilgili zaman kaybetmenizi de önlemektedir.

Arabuluculuk-UYAP Arabuluculuk-Denge-Arb-Com-

Arabuluculuk-UYAP Arabuluculuk

Arabuluculuk Firmamızla Davanızı Hızlıca Çözün

Hukuk dalının en önemli bölümü haline dönüşen arabuluculuk sistemi son dönemde artış gösteren uyuşmazlık, dolandırılma, kira sözleşmesi sorunları veya ürün, sigorta gibi sorunlar nedeniyle yüksek talep görmektedir. Mevcut davalara ek olarak birde uyuşmazlık sorunları eklenince çözüm yolu olarak arabuluculuk sistemi kullanılmaktadır.
İstanbul Denge Arabuluculuk sistemi sayesinde taraflar yaşadığı anlaşmazlığı bitirebilmekte ve gerçekte hangi taraf haksız ise o taraf haklı olana hakkını teslim etmektedir. Danışan müşteriler veya uyuşmazlık problemleri yaşayan kişilerin firmamızla iletişime geçmesi sonrası sorunun hızla çözüme ulaşması mümkündür. Doğru fiyat garantisi ile profesyonel hizmeti almak için firmamızla iletişime geçmeniz yeterlidir.

UYAP Arabuluculuk ile ilgili daha detaylı bilgi için bizimle iletişime geçiniz.

İstanbul Arabuluculuk Firması Firmaları Telefonları Numarası

Denge Hukuk Arabuluculuk telefon, adres ve diğer iletişim bilgileri aşağıda verilmiştir.

Adres: Abdurrahman Nafiz Gürman Mh. General Ali Rıza Gürcan Cd. No:31 Metropol Center İş Merkezi K.1 No:5 Merter / İSTANBUL

Çalışma Saatlerimiz: Pazartesi – Cuma: 08:00- 18:00

Telefonlarımız: Tel: 0212 415 50 53 | GSM: 0533 455 53 06

Email: info@dengearb.com | akif@dengearb.com

 

3 Comments

  1. UYAP Arabuluculuk ile ilgili daha detaylı bilgi için denge Hukuk Bürosu ile iletişime geçiniz

  2. Hmmm. Google da sıralama yapmanız çok güzel . maşallah size

  3. Maşallah çok güzel bir konu ellerinize sağlık. Beğendim. Gayet açıklayıcı cümleler…

Yorum Yap